Subskrypcja
Zamów newsy na e-mail:
 


 


   

 

Guten tag! Ich heise Luke Skywalker!
                   
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  


 


Powyżej ładny i wyraźny skan dwóch stron z czasopisma "Bravo". Pliki są dość duże, po to aby odwiedzający Starwarsy Niemcy mogli sobie poczytać, dziwiąc się równocześnie, że oto na polskich stronach pojawiają się materiały o jakich w Niemieckim necie mogą najwyżej pomarzyć ;-).

Rozumiejąc jednak, że nie każdy lubi język niemiecki, a poza tym na małe i ładnie złożone zdjęcia lepiej się patrzy przygotowałem też mniejszą wersję, która jest przecież równie kolorowa i klimatyczna! O, tu się czai poniżej - wystarczy kliknąć na miniaturce.

Przyjedz do Polski, twoje Bravo juz tu jest!

Pikanterii całej sytuacji dodaje fakt, że nie są to jakieś tam byle jakie oryginalne karteczki z "Brava", ale dokładnie te na bazie których przygotowywano zdjęcia rozpowszechniane później na targach staroci i różnych bazarach w całej Polsce. Tak! Nie "takie" tylko "Te"!
Mariusz Ramach, który w owych czasach był nastoletnim miłośnikiem fantastyki udostępnił kiedyś swoje materiały zajmującemu się fotografią znajomemu - podobnie jak dziś udostępnia je nam! Historia zatoczyła koło ;-).
 
Skany podesłał Mariusz "Dziki" Ramach. Dziękuję!