Subskrypcja
Zamów newsy na e-mail:
 


 


   

 

Paul Blake!
                   
    11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 


 

Powyżej widzimy zapakowanego ludzika z serii The Empire Strikes Back. Ludziki takie produkowano od roku 1979 zaś na takich właśnie kartach umieszczano w latach 1980-1982.

Figurka ta stanowi ozdobę mojej kolekcji z trzech powodów!
Po pierwsze rzadko zdarza się aby coś co zapakowano prawie 30 lat temu nie zostało odpakowane.
Po jeszcze bardziej pierwsze, ale dla porządku zwane drugim, na blisterze znalazł się podpis Paula Blake, czyli aktora, który w oryginalnych "Gwiezdnych wojnach" wcielił się w postać Greedo!
A po najbardziej pierwsze, choć równocześnie trzecie, oprócz autografu Paul Blake wpisał na karcie dedykację nie tylko dla mnie, ale także dla Was drodzy czytelnicy Starwarsów!
Kliknijcie na powyższym obrazku aby uzyskać powiększenie i odczytać tekst:
"For Kuba + all visitors of starwarsy.pl" (czyli "dla Kuby oaz wszystkich odwiedzających starwarsy.pl").

Żeby nie było wątpliwości, że autograf jest autentyczny zamieszczam poniżej zdjęcie aktora dokładnie w jedenaście i pół sekundy po złożeniu podpisu. Widzimy nawet narzędzie zbrodni filuternie wystające spomiędzy jego palców.


Jestem wesoly bo znam Kubę!
foto zrobił Bizon

Paul Blake wraz z grającym w Powrocie Jedi Tesseka i Kalamariańskiego oficera Geraldem Homem był gościem konwentu Dagobah 2007, gdzie wykonano powyższe zdjęcie. Obaj aktorzy zostali uwiecznieni aparatem małoobrazkowym "Zorca" kiedy wygłupiali się w galerii pozując obok woskowej figury przedstawiającej podobiznę Znanego Amerykańskiego Webmastera Glujo:


Tak, ramię miękkie - zdecydowanie wosk!
foto zrobił DarkMiagi

Podobno po zakończeniu sesji zdjęciowej rozweseleni aktorzy buchnęli dla żartu perukę figury. Który z nich wystąpi w niej na kolejnym konwencie?